Fiti napisał(a):

A niby z jakiej racji Tottenham ma grać juniorską drużyną Chcą sobie dla zabawy odpaść?
|
Angmir napisał(a):

|
Akurat Tottenham to sukcesów ma mało i w LM i W LE - dlatego nawet tą LE nie pogardzą zwłaszcza ze awansować do LM z Angli jest niesamowicie trudno i moze sie zdarzyć że przez następne 10 lat to Tottenhamowi się nie uda zakończyć sezon w pierwszej 4ce w Anglii.
|
Logika kibiców jednak jest rozbieżna z logiką trenera Tottenhamu. Po prostu policzył sobie chłop, że jego drużyna musiałaby rozegrać 17 meczów w celu wygrania tych rozgrywek i doszedł do wniosku, że może sobie odpuścić
Redknapp w kwietniu powiedział prasie, że ma LE w głębokim poważaniu:
http://www.guardian.co.uk/football/2...ague-tottenham
We wczorajszym wywiadzie jasno zapowiedział, że będzie ogrywał juniorów i oszczędzał pierwszy skład:
http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Tottenham.html
Fiti napisał(a):

|
Nie rozumiem czemu taka firma miałaby odpuszczać. Ok potrafię zrozumieć że z fazy grupowej zrobią sobie sparingi. Ale brak wywalczenia awansu to wstyd i kompromitacja. Wyjdą pełnym składem pełni ambicji i zaangażowania, jak w każdym meczu taka drużna powinna. Idę o zakład.
|
Ja się mogę założyć
