|
Mi z tym 2,1 mln Euro za grę w 4 rundzie eliminacji do LM coś nie pasuje. To by oznaczało, że kluby które nie muszą grać o awans w tej rundzie bo mają z góry zapewnioną grę w LM dostaną sumarycznie mniej, niż te kluby, które dostały się do LM przez grę w 4 rundzie kwalifikacji.
|