Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4210
Stary 04.08.2011, 23:17
Mi z tym 2,1 mln Euro za grę w 4 rundzie eliminacji do LM coś nie pasuje. To by oznaczało, że kluby które nie muszą grać o awans w tej rundzie bo mają z góry zapewnioną grę w LM dostaną sumarycznie mniej, niż te kluby, które dostały się do LM przez grę w 4 rundzie kwalifikacji.
Odpowiedz cytując