|
A ja uważam, że taki Tottenham potrafiłby wygrać ligę europejską skoro w LM zaszedł tak daleko. Nie rozumiem czemu taka firma miałaby odpuszczać. Ok potrafię zrozumieć że z fazy grupowej zrobią sobie sparingi. Ale brak wywalczenia awansu to wstyd i kompromitacja. Wyjdą pełnym składem pełni ambicji i zaangażowania, jak w każdym meczu taka drużna powinna. Idę o zakład.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|