KOALIK napisał(a):

|
Przeszli dwóch poważnych rywali i chwała im za to.
|
True.
Wisłą w końcu zrobiła co trzeba było zrobić, Legia ograła mocniejszego na papierze rywala a Śląsk ograł może słabszych ale nie ogórkowatych rywali
Najpewniej i Śląsk i Legia polegną w następnej rundzie ale i tak ten rok można uznać za bardzo udany.Początek sierpnia i 3 na 4 grają dalej, do tego już dziś jeden zespół zagwarantował sobie grę w pucharach do końca roku.
Jak zawsze narzekałem na naszą ligę to tym razem nic tylko przyklasnąć.Oby to nie był jednoroczny występek.