rafkur napisał(a):

|
A widziałeś ten Śląsk dzisiaj? Tydzień temu zresztą też?
|
Tydzień temu powinni wygrać z 5:0, dzisiaj też byli lepsi. Przeszli dwóch poważnych rywali i chwała im za to. Nie ośmieszyli się z jakimiś śmiesznymi klubikami pokroju Levadii, Karabachu, Irtyszu, Fylkiru, Cementarnicy, itp.