Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.08.2011, 22:18
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś ten Śląsk dzisiaj? Tydzień temu zresztą też?
Tydzień temu powinni wygrać z 5:0, dzisiaj też byli lepsi. Przeszli dwóch poważnych rywali i chwała im za to. Nie ośmieszyli się z jakimiś śmiesznymi klubikami pokroju Levadii, Karabachu, Irtyszu, Fylkiru, Cementarnicy, itp.
Odpowiedz cytując