Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
4199
04.08.2011, 22:15
Patrzę tak na drużyny rozstawione w 4 rundzie e.LE i 4 rundzie e.LM i musze stwierdzić że mamy dużo łtwiejsze zadanie noiz by było w LE i nie ma co narzekać na przeciwników bo każdy jest lepszy od tych w e. LE
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda