Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4199
Stary 04.08.2011, 22:15
Patrzę tak na drużyny rozstawione w 4 rundzie e.LE i 4 rundzie e.LM i musze stwierdzić że mamy dużo łtwiejsze zadanie noiz by było w LE i nie ma co narzekać na przeciwników bo każdy jest lepszy od tych w e. LE
Odpowiedz cytując