Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
TS_1906
Banita
Od: 05.2011
Skąd: Bogatynia...Chciałbym mieszkać w Poznaniu
Offline
#
2125
04.08.2011, 22:15
Śląsk wielkie gratulacje za walkę - karne wykonane po profesorsku, lecz poziom meczu średni. A Legia, niczym Inter konsekwentnie wykonywała założenia taktyczne. Wielkie uznania i szacunek
TS_1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TS_1906