|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
|
#11

04.08.2011, 22:09
|
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
|
|