|
No z Lechią to tak średnio bym powiedział. Chodź nie wierzę że skompromitowała by się tak jak Jaga.
W sumie, zgoda. Wisła, Lech, Legia, Śląsk, Lechia. Więcej nie widzę kto. Ewentualnie Polonia Warszawa, ale tu też nie liczyłbym na więcej niż 2 runda.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|