nero napisał(a):

|
Ma ktoś nagrane chociaż 20 minut studia przed meczem?
|
Podpinam się pod to pytanie. Jeszcze po 1 połowie, na tym najbardziej mi zależy, końcowe też bym się nie obraził.
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!