Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 04.08.2011, 21:50
Żabojadów PSG też nie polecam, to co się tam dzieje ostatnio to szał. W sumie to nie wiem z kim lepiej grać , przy takiej skuteczności to ja pierdo...
Odpowiedz cytując