Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
Od: 05.2005
Skąd: kraków
Offline
#
2110
04.08.2011, 21:50
Żabojadów PSG też nie polecam, to co się tam dzieje ostatnio to szał. W sumie to nie wiem z kim lepiej grać , przy takiej skuteczności to ja pierdo...
dobra_bestia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dobra_bestia
Znajdź inne posty napisane przez dobra_bestia