Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 04.08.2011, 21:41
przejrzalem kadry wszystkich naszych potencjalnych rywali...i co?BATE borisow mysle,ze to bedzie najlatwiejszy przeciwnik,poza tym,nie zagra w 1 meczu ich najwieksza gwiazda Bressan bo dostal czerwona kartke...reszta zespolow naszpilkowana jest swietnymi,drogimi pilkarzami i na papierze wygladaja zdecydowanie lepiej od nas...nie ma co sie ozukiwac,to jest jeden krok od LM ale to musi byc krok ..taki 2 metrowy...
Odpowiedz cytując