Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2107
Stary 04.08.2011, 21:40
Ljuboja to jest dawnych wspomnień czar co najwyżej.Z kontraktem 0,5 miliona € chyba można więcej wymagac od zawodnika ? Myśle że Jóźwiak mógł lepiej zainwestowac te pieniądze w kogoś młodszego,szybszego....

Coś sie chyba w tej naszej piłce ruszyło że o tej porze roku jeszcze mamy 3 zespoły w pucharach
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.08.2011 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując