Ljuboja to jest dawnych wspomnień czar co najwyżej.Z kontraktem 0,5 miliona € chyba można więcej wymagac od zawodnika ? Myśle że Jóźwiak mógł lepiej zainwestowac te pieniądze w kogoś młodszego,szybszego....
Coś sie chyba w tej naszej piłce ruszyło że o tej porze roku jeszcze mamy 3 zespoły w pucharach


