|
Ale numer,gdybyśmy mieli w LE 3 zespoły to w sumie byłoby coś. Powiem więcej,jedną już mamy, ale te dwie pozostałe stać też na ten krok. Przy takim farcie, to czego innego oczekiwać. A później golić frajerów na nowoczesnych stadionach. A co. W sumie to i dobrze,że Jagiellonia nie awansowała. Stadionowo nie pasowałaby do reszty ale nie powiem szkoda,że nie ma 4 zespołów z Polski,w sumie przy takim farcie,jak idzie to idzie.
Tacy Bułgarzy, grają na stadionie gdzie są same pustki, dla kogo oni kopią?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|