Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 04.08.2011, 21:28
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jeju, czytałem to chyba półtora tygodnia temu na jakimś onecie czy interii...ale dam sobie rękę uciąć, że pisało tam, że za przejście Litexu Wisła od UEFA otrzyma 2,1 mln €
Jasny ...., to wychodzi na to że chłopaki już zarobiły ok 4 mln euro(2.1 za awans + milion za LE + z milion z biletów)

4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Zobacz jak odjechała Artmedia, Cluj, Żylina... itd.
Bo to zależy jak taki przypływ gotówki potraktuje właściciel
Unirea wyciągnęła ok 10 mln euro i właściciel zamknął biznes, sprzedając wszystkich zawodników

rafalek napisał(a):Wyświetl post
Nie 1q2, 3 mln...bo ten milion za LE jest już W TYCH 2,1 mln
ok - i tak w cholere
Tak to powinno wyglądać - wygrać ligę by kosić kasę w pucharach i zarabiać na siebie i dla klubu.
Dotąd Wisła zazwyczaj wygrywała ligę ale tym nawet nie zarabiali na swoje kontrakty a kiedy przyszło zarabiać to dostawali w dupę albo nawet jak coś wyszło(2002/3 i 2006) to kasa była niewielka.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.08.2011 o godz. 21:40.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując