rafalek napisał(a):

|
Jeju, czytałem to chyba półtora tygodnia temu na jakimś onecie czy interii...ale dam sobie rękę uciąć, że pisało tam, że za przejście Litexu Wisła od UEFA otrzyma 2,1 mln €
|
Jasny ....

, to wychodzi na to że chłopaki już zarobiły ok 4 mln euro(2.1 za awans + milion za LE + z milion z biletów)
4fan_player napisał(a):

|
Zobacz jak odjechała Artmedia, Cluj, Żylina... itd.
|
Bo to zależy jak taki przypływ gotówki potraktuje właściciel
Unirea wyciągnęła ok 10 mln euro i właściciel zamknął biznes, sprzedając wszystkich zawodników
rafalek napisał(a):

Nie 1q2, 3 mln...bo ten milion za LE jest już W TYCH 2,1 mln
|
ok

- i tak w cholere
Tak to powinno wyglądać - wygrać ligę by kosić kasę w pucharach i zarabiać na siebie i dla klubu.
Dotąd Wisła zazwyczaj wygrywała ligę ale tym nawet nie zarabiali na swoje kontrakty a kiedy przyszło zarabiać to dostawali w dupę albo nawet jak coś wyszło(2002/3 i 2006) to kasa była niewielka.