Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2092
Stary 04.08.2011, 21:19
Pamięta ktoś takie czasy? żebyśmy dalej mieli 3 drużyny w decydujących fazach? jaga jakby nie zajebała sprawy z pasterzami, ale i tak jest dobrze
Odpowiedz cytując