Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4185
Stary 04.08.2011, 21:16
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Przyłączam się do przedmówcy. Niech ktoś wtajemniczony mnie oświeci, jakie kwoty za co w tegorocznych edycjach pucharów...
Dokładnie to nie wiem ale LE to jakiś 1 mln euro za awans + mecze.Do tego sto ileś tyś za 3 punkty i kilkadziesiąt tyś za punkt.
Oczywiście dochodzą do tego bilety więc tak na oko nawet nie wychodząc z grupy to z 2-2.5 mln euro się spokojnie wyciągnie.
LM to pewnie gdzieś 8-10 mln euro wliczając kasę za awans i mecze+ bilety.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując