Brzeszczot napisał(a):

"- Nie będę długo mówił. Wszystko, co powiedziałem wczoraj, jest aktualne. Nie przegraliśmy z drużyną piłkarską, a z antyfutbolem."
trener Turków o Legii
buhehe
|
Przecież Turcy ni epotrafili strzelić gola w dwóch meczach! To co oni niby pokazali? Profutbol?
