Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
#
2055
04.08.2011, 20:53
gosc w tej szczekace ma chyba baterie Duracell'a..
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
ManiekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ManiekTS
Znajdź inne posty napisane przez ManiekTS