Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2049
Stary 04.08.2011, 20:41
Noo w końcu zmienili przyśpiewkę bo już się tego słuchać nie dało...
Oby Śląsk coś strzelił bo śmierdzi strasznie Valerengą.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 04.08.2011 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując