Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2047
04.08.2011, 20:32
Dwa autobusy jeden z jednej drugi z drugiej strony ;-) Wpuscilbym Cwielonga. Mimo jego slabej skutecznosci ma gosc przyspieszenie i potrafi troche namieszac.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori