Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2046
Stary 04.08.2011, 20:32
mnie rozbroiła wypowiedz trenera Legii ... gdyby rywal Legii grał w Polskiej lidze, zdobyl by tu mistrzostwo z wielopunktową przewagą ... dziś byliśmy swiadkami jaki fantastyczny to zespół... jeden lepszy od drugiego.Ktos z tej dwójki musiał awansować - padło na Legię.
Odpowiedz cytując