|
mnie rozbroiła wypowiedz trenera Legii ... gdyby rywal Legii grał w Polskiej lidze, zdobyl by tu mistrzostwo z wielopunktową przewagą ... dziś byliśmy swiadkami jaki fantastyczny to zespół... jeden lepszy od drugiego.Ktos z tej dwójki musiał awansować - padło na Legię.
|