|
Wszedłem sobie na forum i czytam i widzę, że nie jestem osamotniony. Nie mogę się nadziwić czemu ja ten mecz w Sofii oglądam. Kopanina jak w III lidze, wcześniej już przez kogoś wspominany gość ze szczekaczką. Na marginesie - pierwszy mecz we Wrocławiu można podobnie skomentować, no transmisja była lepsza.. Kuwa je pierd... to masakra jakaś jest. Meczu Legii nie widziałem ale podejrzewam, że bez względu na poziom sportowy przynajmniej stadion plus pewnie jakość transmisji chociaż trochę to rekompensowały.
|