Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 04.08.2011, 20:22
w dogrywce lepszy powinien byc Slask, Lenczyk tyle mowi o wyszkoleniu fizycznym jego zespolu, ale jednak niesmak pozostanie.... takie ogorki z loko :/


Legia - szok, niech tylko nikt nie mowi ze Legia lepiej grala... gazie straszna padaka a Legia jechala ostatnie 25 minut na ambicji... co Maciek z nimi robi na tych zgrupowaniach ze sily maja na 60 minut ? Dobrze komentator powiedzial ze przeciez oni nawet meczu z Zaglebiem nie grali to jakim cudem moga byc tak zmeczeni


Legia gratulacje, Slask walczyc!


//komorka
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując