|
w dogrywce lepszy powinien byc Slask, Lenczyk tyle mowi o wyszkoleniu fizycznym jego zespolu, ale jednak niesmak pozostanie.... takie ogorki z loko :/
Legia - szok, niech tylko nikt nie mowi ze Legia lepiej grala... gazie straszna padaka a Legia jechala ostatnie 25 minut na ambicji... co Maciek z nimi robi na tych zgrupowaniach ze sily maja na 60 minut ? Dobrze komentator powiedzial ze przeciez oni nawet meczu z Zaglebiem nie grali to jakim cudem moga byc tak zmeczeni
Legia gratulacje, Slask walczyc!
//komorka
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|