Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
11
04.08.2011, 19:55
Slaby mecz Legii jak Legia jak beda dalej tak slabo grac to dlugo w pucharach nie pograja. Co do naszych braci to liczylem na wiecej mam nadzieje ze cos jeszcze wpadnie. Strasznie nudny ten mecz
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori