Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.08.2011, 19:55
Slaby mecz Legii jak Legia jak beda dalej tak slabo grac to dlugo w pucharach nie pograja. Co do naszych braci to liczylem na wiecej mam nadzieje ze cos jeszcze wpadnie. Strasznie nudny ten mecz
Odpowiedz cytując