|
Kafkas trener Turków to jest jednak the best chłopak. Przez 13 minut konferencji prasowej przed meczem co chwila mówił ,że spokojnie jego drużyna wygra i awansuje. Pycha kroczy przed upadkiem hahaha. Legia grała dennie i ale przy Gazientepsporze i tak wyglądali lepiej. Dobrze ,że nie było dogrywki bo Legia już była na wykończeniu.
|