|
Mecz Śląska jest tan niesamowicie nudny, że wolę oglądać Legie.
Szkoda, że legijny Koks naprawdę nie pieprznął temu turasowi, ciekawe jakby Turek się prezentował bez głowy.
@Down
Nieee Rzeźniczak jest po prostu przypakowany. Koks jest jeden i niepowtarzalny - Wawrzyniak.
Powód: dół
Ostatnio edytowane przez riv : 04.08.2011 o godz. 19:53.
|