Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2009
Stary 04.08.2011, 19:49
Mecz Śląska jest tan niesamowicie nudny, że wolę oglądać Legie.
Szkoda, że legijny Koks naprawdę nie pieprznął temu turasowi, ciekawe jakby Turek się prezentował bez głowy.

@Down
Nieee Rzeźniczak jest po prostu przypakowany. Koks jest jeden i niepowtarzalny - Wawrzyniak.
Powód: dół
Ostatnio edytowane przez riv : 04.08.2011 o godz. 19:53.

Odpowiedz cytując