wislak68 napisał(a):

|
Kolego dojrzały wskaż mi prosze fragment mojej wypowiedzi w któej pisze że: " kibice Legii nie moga sie wypowiadac". Jeśli po powtórnym przeczytaniu (i zrozumieniu) posta dojdziesz jednak do wniosku że czegoś takiego tam nie ma to z łaski swojej zastanów się na przyszłość dwa razy nad tym co chcesz przekazać. Bo chyba jest tak że w dowodzie może i masz tę osiemnastkę ale intelektualnie to stany średnie podstawówki.
|
Fakt, skrot myslowy. Przyznaje. Chodzilo mi o to ze to ze ktos jest kibicem innego klubu wcale nie wymusza na nim zachowywania sie potulnie i pisania tego co chcesz przeczytac. Ale i tak te "stany srednie podstawowki" to o stany srednie podstawowki wiecej niz przy tej twojej papce...