Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4179
Stary 04.08.2011, 18:16
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post





A co ty chcesz od naszej obrony? Akurat wczoraj zaprezentowali sie korzystnie. Pamietasz regułę w piłce jestes tak dobry jak Twój ostatni mecz? Jak na razie Pereiko, Chavez i Lamey prezentują klasę europejską, Jaliens mam nadzieje że w końcu odpali. Faktycznie Diaz jest niepewny ale wszsytko jest do zweryfikowania i poprawienia przez trenera.

Obrona jest najsłabszą naszą formacją, do tego popełniająca dość dziwne, szkoleniowe błędy. Z tym ostatnim meczem to jest dopiero pusty frazes. Albo ktoś jest dobry albo nie i umie grać lub nie. Piszesz o wartości obrony przez pryzmat ostatniego meczu. W kontekście walki z Kopenhagą czy walce o LE to leżymy i ćwiczymy. Na Skonto i kopanie się z Widzewem,chociaż z tym ostatnim nieszczególnie, oraz z Liteksem daje radę. Wg Ciebie po dwu meczu z Liteksem,Widzewem i Skotno uważasz,że nasza obrona jest dobra,bo w sumie ostatni mecz zagrała na jeden z tyłu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując