Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4178
Stary 04.08.2011, 17:27
Dlaczego po meczu Wisły wszyscy patrzą na błędy sędziego na naszą korzyść, w żadnym portalu nie widziałem informacji że bramka dla Bułgarów również wpadła po błędzie tegoż sędziego.


Co do samego meczu to wreszcie widać że drużyna się zaczyna rozkręcać Roberto dobrze to sobie wykalkulował i w gazie będziemy na 4 rundę eliminacji.
Co do losowania to zgadzam się z opinią że jeśli zagramy rewanż u siebie to jestem w miarę spokojny o awans nie patrząc na rywala.
Odpowiedz cytując