Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
1142
04.08.2011, 17:08
A co powicie o samochodzie marki ROVER np. 220? albo 200 mały zgrabny bardzo ładny w środku, jak z silnikiem, częściami blachą itp?
orientuje się ktoś?
LPG czy DIESIEL?
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho