Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50658
Stary 04.08.2011, 17:07
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html szkoda akurat że temu zawodnikowi jest bliżej do szwajcarskeigo klubu niż do Wisły.W razie awansu do fazy grupowej CL przydałby sie w Wiśle.Ale chyba jakiś procent z tego transferu trafi do Wisły
Odpowiedz cytując