Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4176
Stary 04.08.2011, 16:11
Cytat:
Wygrać możemy ale w dwumeczu gdzie stawką jest awans w LM - nie mamy szans i nie podasz mi takich przykładów bo ich nie ma.
Nie chodzi o pojedyncze mecze!! Czytajcie ze zrozumieniem. Myślisz że jakby w Barcelonie było 0-0 to byśmy z nimi u siebie wygrali ?

EDIT: Tak, to już było napisane. Nie zauważyłem.
Powód: sory
Ostatnio edytowane przez Fiti : 04.08.2011 o godz. 16:13.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując