Cytat:
|
Wygrać możemy ale w dwumeczu gdzie stawką jest awans w LM - nie mamy szans i nie podasz mi takich przykładów bo ich nie ma.
|
Nie chodzi o pojedyncze mecze!! Czytajcie ze zrozumieniem. Myślisz że jakby w Barcelonie było 0-0 to byśmy z nimi u siebie wygrali ?
EDIT: Tak, to już było napisane. Nie zauważyłem.