Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
4175
04.08.2011, 16:08
Barka przegrała jakiś czas temu z Kazaniem u siebie 1-2. Zdarza się, a już na wyjazdach to każdy Manchester, Arsenal zazwyczaj się męczy z takim Kijowem, Spartą Praga czy Steauą
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM