Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3658
Stary 04.08.2011, 15:53
JPnaStówe napisał(a):Wyświetl post
nikt nie chce odsprzedać biletu z Liteksu ?
Mysle, ze jak napiszesz posta na tej samej stronie kolejne 5 razy, to wtedy ktos Ci ten bilet sprzeda...
Odpowiedz cytując