|
Wislak86 - zwykłe skasowanie szalikach to rozbój.
Generalnie mi chodziło o to, ze gazpol robiła z gościa ucisnionego biedaka, a przekaz w Polskę pójdzie taki, ze chłopak to kryminalista i gazpol nawet takich wyciąga żeby oszkapic rząd.
Rzeczposp. delikatniejsze i ostrożniej podeszła do tematu ze staruchem i kłopotu teraz żadnego nie ma.
A gazpol został ze smierdzacym jajem.
Nie wiem co zrobił staruch, wczoraj przeczytałem notke prasowa ze go capneli za rozbój.
|