Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4574
Stary 04.08.2011, 15:42
Wislak86 - zwykłe skasowanie szalikach to rozbój.

Generalnie mi chodziło o to, ze gazpol robiła z gościa ucisnionego biedaka, a przekaz w Polskę pójdzie taki, ze chłopak to kryminalista i gazpol nawet takich wyciąga żeby oszkapic rząd.
Rzeczposp. delikatniejsze i ostrożniej podeszła do tematu ze staruchem i kłopotu teraz żadnego nie ma.
A gazpol został ze smierdzacym jajem.

Nie wiem co zrobił staruch, wczoraj przeczytałem notke prasowa ze go capneli za rozbój.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując