Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50654
Stary 04.08.2011, 15:41
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
sam Basałaj dziś mówił dla OSI, że nie planują już żadnych transferów, nawet w przypadku awansu do LM
Nie planują to nie znaczy, że nie zrobią, bo kiedyś on (albo Stan) podkreślał, że jak będzie jakaś ciekawa propozycja to pieniądze się znajdą.
Odpowiedz cytując