sevenheaven napisał(a):

|
sam Basałaj dziś mówił dla OSI, że nie planują już żadnych transferów, nawet w przypadku awansu do LM
|
Nie planują to nie znaczy, że nie zrobią, bo kiedyś on (albo Stan) podkreślał, że jak będzie jakaś ciekawa propozycja to pieniądze się znajdą.