KoPer napisał(a):

Bój się Boga. Teraz, kiedy w końcu w szatni panuje jako taka atmosfera wprowadzić do niej gościa z muchami w nosie, to samobójstwo. Doceniam Pawła i jego lata gry dla Wisły, ale jeśli nie spokornieje, to lepiej, żeby do Wisły nie wracał.