Wyświetl pojedynczy post
letischoo
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4171
Stary 04.08.2011, 15:03
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Milan - Rosenborg 1:2
Barcelona - Dynamo Kijów 0:4
Grecja mistrz Europy

Więcej mi się nie chce szukac. Tylko uprzedzajac zaraz Twój post chce zaznaczyć że Rosenborg i Dynamo Kijów ówcześnie byli zaledwie europejskimi sredniakami. Wygrane na poziomie LM
Przykładów jest więcej

najbliższy nam przykład - co prawda z przed 3 lat ale - Wisła 1:0 Barcelona. I Barca wtedy wcale nie zagrała składem C tak jak Argentyna z Polską... a była to jedna z dwóch porażek Barcy w tamtym sezonie w LM...
Odpowiedz cytując