Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23149
Stary 04.08.2011, 14:46
W piatek o 12 jest losowanie...teraz moje pytanie, czy najpierw jest losowana LE czy LM ? bo chcialbym jakos zobaczyc a mam taka opcje w pracy i jkc to wezme sobie wtedy przerwe
Odpowiedz cytując