Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4168
Stary 04.08.2011, 14:30
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego wyrywasz z kontekstu moją wypowiedź? Zacytuj całą.
Napisałem przy odpowiednim przygotowaniu mentalnym, kondycyjnym, taktycznym.

Po drugie piszesz że nie mają szans. BZDURA. W sporcie każdy ma szanse z każdym. W momencie gwizdka sędziego wynik zawsze jest 0:0. Mało mielismy przykładów w piłce nożnej?
My możemy się przygotować mentalnie, kondycyjnie , taktycznie - team spirit możemy budować nawet w Meksyku, wcinając pejotle ale klubu pokroju Realu,Barcy,ManU,Chelsea -nie przejdziemy.Wygrać możemy ale w dwumeczu gdzie stawką jest awans w LM - nie mamy szans i nie podasz mi takich przykładów bo ich nie ma.
Bzdurą jest pisanie że w sporcie ma szanse każdy z każdym.Zapamiętaj to sobie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując