Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.08.2011, 14:17
Koleżankę koleżanki zza Błoń trzeba zlać, teraz przerwa w pucharach więc muszą zagrać na maxa. Jak dla mnie Biton za Genkova, Iliev za Kirma a reszta bez zmian. Już straciliśmy 2pkt w Łodzi, trzeba to nadrabiać.
Odpowiedz cytując