|
Zdecydowanie Bate mi się marzy. Awansowali pewnie ale w ich grze nie widziałem niczego szczególnego . Co prawda do pierwszego meczu 4 rundy sporo czasu więc i forma rywali może pójść w górę ale przecież Wisła pod tym względem wyjątkiem nie będzie .
Chociaż wszystkie te dywagacje na kogo Wisła powinna wpaść nie mają sensu bo wszystko będzie jasne jutro i wtedy będzie można dokładnie zanalizować rywala .
Jutro przede wszystkim trzymajmy kciuki za wylosowanie rewanżu na własnym boisku .
|