Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4164
Stary 04.08.2011, 13:50
Najlepszą organizację gry mieliśmy za czasów Valarengi w meczu u nas

Sam mecz pokazał, że idziemy powoli ale systematycznie do przodu. Sensowna taktyka, plus przyzwoici wykonawcy i da się przejść zespół o którym ktoś kiedyś już wcześniej słyszał. Doping już na miarę LM. Oby tak dalej.
Odpowiedz cytując