krakus79 napisał(a):

W LM mamy trzy mecze u siebie w LE cztery.
Mi nie chodzi o to czy teraz się na takie rozwiązanie zdecydują.
Tylko jak sprawa awansu do LM się rozstrzygnie, oczywiście po informacji z kim gramy.
To że mam karnet na lige nie oznacza że nie moge kupić pakietu meczy na grupe (wszystko jedno LM czy LE)
Nie trzeba by latać 3 czy 4 razy do strefy a i klub miałby pewną kase.
|
?
Że co?
W grupie są 4 zespoły, więc jakim cudem mamy rozegrać 4 mecze u siebie?