Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4159
Stary 04.08.2011, 13:28
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
PANDEM0NIUM wszystko się zgadza,tyle,że Q wczoraj akurat zagrał najlepiej z naszych defensorów i w ogóle zagrał swój najlepszy mecz w Wiśle,wyprowadzanie piłki,pewnośc i bardzo dobra w gra defensywie,czegoś takiego oczekiwałem od Jaliensa jak przechodził do Wisły i w końcu to pokazał,mam nadzieję,że nie zejdzie już z tego poziomu,a nawet podciągnie się jeszcze wyżej
Własnie dlatego pisałem o nim w kontekscie tego że mam nadzieje że w końcu odpali i będzie grał cały czas na takim samym poziomie. Bo do tej pory średnio mu to wychodziło. Ale zwróć uwagę ze już w pierwszym meczu w Łowiczu zagrał dobre zawody. Czyżby Q w końcu zaczął spełniać pokładane w nim nadzieje?
Odpowiedz cytując