Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15283
Stary 04.08.2011, 13:22
Darujcie sobie... Eskimos tlumaczy Arabowi co to jest upal? No bez jaj

Gwiazdzisty , od patriotyzmu kibicow Legii i tego jak on dlugo trwa to sie odwal z laski swojej bo siedzisz w Krakowie i wiesz tyle ile zobaczysz/przeczytasz. Lubisz skrecac zadymy? Napiszesz swoje, ktos od nas odpisze i potem poleci tekst " nie jestescie u siebie wiec spokojnie ". To bez sensu.

W dzisiejszych czasach trzeba docenic kazdy gest patriotyczny, taki mamy kraj,media i przekaz.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.08.2011 o godz. 13:25.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując