Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 04.08.2011, 13:12
skoro Lechia była w tamtym meczu marna to jaka była wg Ciebie wtedy Legia?
A co do meczu z turasami to nie spodziewam się odpadnięcia Legii. Pewnie będzie remis...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 04.08.2011 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując