Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4155
Stary 04.08.2011, 13:10
Liteks lepszy technicznie, lepsza organizacja gry, zgranie też na korzyść Liteksu, a wygraliśmy My, więc o co wam chodzi? Wszędzie piszą że Wisła była drużyną lepszą, tylko tutaj znajdą się jacyś co mają inne zdanie... chwała wam za to, ale pomyślcie.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując