Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
4152
04.08.2011, 12:59
Świetny doping i mecz. Wreszcie było zapierniczanie i asekuracja w obronie. Mi najbardziej podobał się rajd Meliksona przez pół boiska - za to należał się gol, nawet z karnego ;-)
Romario - o Goleador!
Ja, LAW, nigdy do Barcy
LAW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LAW
Znajdź inne posty napisane przez LAW