Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4152
Stary 04.08.2011, 12:59
Świetny doping i mecz. Wreszcie było zapierniczanie i asekuracja w obronie. Mi najbardziej podobał się rajd Meliksona przez pół boiska - za to należał się gol, nawet z karnego ;-)
Romario - o Goleador!
Ja, LAW, nigdy do Barcy
Odpowiedz cytując